Vlastimil Hofman (*1914) - U vody

Nejdelší strana: 55 cm

Olej na plátně, 40x55 cm. Signováno vpravo dole Vl. Hofman. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1914 - ?
Malíř. Studoval UMPRUM v Praze a po válce AVU u prof. Pukla.

posouzeno znalcem
123488. U vody
Zbývá:6 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.09.2024 21:27:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč