Vlastimil Beneš - Toaleta

Litografie, 18x12 cm. Signováno vpravo dole Beneš 48. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

41835. Toaleta
Dražba ukončena:12.03.2020 21:54:29
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč