Vlastimil Beneš - Soubor 2 studií krajiny

Kombinovaná technika, 8x15 cm. Nesignovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeny.

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

28397. Soubor 2 studií krajiny
Dražba ukončena:13.03.2019 22:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (13.03.2019 21:59:46) 4996