Vlastimil Beneš - Slunce nad útesy

Olej na sololitu. 29x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

45199. Slunce nad útesy
Dražba ukončena:27.05.2020 21:39:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 900 Kč