Vlastimil Beneš

60070. Fotbalové hřiště

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Beneš 80. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

dražba ukončena: 27.05.2021 21:07:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 75 000 Kč