Vlastimil Beneš - Domy v krajině

Tempera na kartonu, 39x61 cm. Signováno vpravo dole Vlast Beneš. Datováno. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

posouzeno znalcem
154016. Domy v krajině
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:35:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč