Vlasta Švejdová - Zpívání

Olej na lepence potažené plátnem, 24x30 cm. Signováno dole uprostřed Vlasta Švejdová. Rámováno.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1946, Brno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

74557. Zpívání
Dražba ukončena:31.03.2022 22:52:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč