Vlasta Lichtágová

60854. Slunečnice

popis: Olej na plátně, 91x70 cm. Signováno vpravo nahoře Lichtágová Vlasta. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 2013
Byla česká malířka, keramička, průmyslová výtvarnice.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč