Vlasta Lichtágová

60884. Jarní kytice

popis: Olej na sololitu, 60x28 cm. Signováno vlevo dole Lichtágová Vlasta. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 2013
Byla česká malířka, keramička, průmyslová výtvarnice.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:38:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč