Vlasta Lichtágová - Jarní kytice

Olej na sololitu, 60x28 cm. Signováno vlevo dole Lichtágová Vlasta. Rám, pasparta.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 2013
Keramička, malířka, průmyslová výtvarnice. Studovala na Škole uměleckých řemesel v Brně u F. Süssera a P. Dillingera. Věnovala se tvorbě keramiky, později malbě zátiší a krajiny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

60884. Jarní kytice
Dražba ukončena:30.06.2021 22:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč