Vlasta Švejdová - Lago Magorie

Olej na plátně nalepeném na lepence, 24x30 cm, signováno vpravo dole Vlasta Švejdová, rám.

1946, Brno

4504. Lago Magorie
Dražba ukončena:25.05.2016 19:06:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč