Lept, 70x40 cm. Signováno vpravo dole tužkou V. Röhling a vlevo dole v tisku V. Röhling. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Papír mírně poškozen.
o autorovi: 1878-1949
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč