Vladislav Röhling - U kostela

Lept, 70x40 cm. Signováno vpravo dole tužkou V. Röhling a vlevo dole v tisku V. Röhling. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

55425. U kostela
Dražba ukončena:14.01.2021 20:57:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč