Vladislav Röhling - Týnský chrám

Akvatinta, 31x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou V. Röhling. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír zažloutlý, rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

44652. Týnský chrám
Dražba ukončena:14.05.2020 21:04:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč