Vladislav Röhling - Toaleta

Litografie, 27x18 cm, signováno vpravo dole V. Röhling, rám, zaskleno.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

8107. Toaleta
Dražba ukončena:22.02.2017 19:46:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 200 Kč