Vladislav Röhling - Soubor 2 prací

Lept, 28x17 cm. Signovány vpravo dole tužkou V. Röhling. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

47914. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:16.09.2020 19:52:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč