Vladislav Röhling - Pražský motiv

Lept, 31x23cm. Signováno vlevo dole v tisku V. Röhling a vpravo dole tužkou V. Röhling. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

55905. Pražský motiv
Dražba ukončena:10.02.2021 22:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč