Vladislav Röhling - Pražský hrad

Nejdelší strana: 55 cm

Lept s akvatintou, 35x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou V. Röhling a vpravo dole v tisku V. Röhling. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

78565. Pražský hrad
Dražba ukončena:29.05.2022 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč