Vladislav Röhling - Pražský hrad

Lept s akvatintou, 38x34 cm. Signováno vpravo dole tužkou V. Röhling a vpravo dole v tisku V. Röhling. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

55729. Pražský hrad
Dražba ukončena:10.02.2021 19:44:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč