Vladislav Röhling - Pražský hrad

Litografie, 34x32 cm, signováno vpravo dole Röhling, vlevo dole v tisku V. Röhling, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

9911. Pražský hrad
Dražba ukončena:26.04.2017 19:51:55
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:600 Kč