Vladislav Röhling - Pražský hrad

Lept s akvatintou, 34x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou V. Röhling a vpravo dole v tisku V. Röhling. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i pasparta mírně poškozeny.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

84752. Pražský hrad
Dražba ukončena:02.10.2022 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 02.10.2022 19:25:56 2758