Vladislav Röhling - Praha 9/V. 1945

Lept, 37x33 cm. Signováno vpravo dole tužkou V. Röhling a vlevo dole v tisku V. Röhling. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. V papíře drobné skvrnky.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

56799. Praha 9/V. 1945
Dražba ukončena:17.03.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč