Vladislav Röhling - Pohled na Pražský hrad

Litografie, 36x32 cm. Signováno tužkou vpravo dole V. Röhling a vlevo dole v tisku V. Röhling. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

81919. Pohled na Pražský hrad
Dražba ukončena:17.08.2022 23:08:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč