Vladislav Röhling - Pohled na Pražský hrad

Lept s akvatintou, 16x22 cm. Signováno vpravo dole tužkou V. Röhling. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

74180. Pohled na Pražský hrad
Dražba ukončena:06.03.2022 21:16:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 06.03.2022 21:13:54 9420
500 Kč 06.03.2022 20:34:48 2358