Vladislav Röhling - Pohled na Pražský hrad

Litografie, 35x33 cm. Signováno tužkou vpravo dole V. Röhling a vlevo dole v tisku V. Röhling. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

85962. Pohled na Pražský hrad
Dražba ukončena:30.10.2022 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč