Vladislav Röhling - Náměstí v Českých Budějovicích

Litografie, 35x30 cm. Signováno vpravo dole Röhling. Kolem r. 1918. Rám, sklo.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

34476. Náměstí v Českých Budějovicích
Dražba ukončena:18.09.2019 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč