Vladislav Röhling - Křižovnické náměstí

Litografie, 33x21 cm. Signováno vravo dole V. Röhling. Volný list.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

60509. Křižovnické náměstí
Dražba ukončena:17.06.2021 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč