Vladislav Röhling - Kostel sv. Mikuláše na Malé Straně

Lept. 29x17cm. Signováno vlevo dole v tisku V. Röhling a vpravo dole tužkou V. Röhling. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

306996. Kostel sv. Mikuláše na Malé Straně
Dražba ukončena:19.12.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč