Vladislav Röhling - Karlův most

Litografie, 33x22 cm. Signováno tužkou vpravo dole V. Röhling. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

78135. Karlův most
Dražba ukončena:15.06.2022 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč