Vladislav Röhling - Karlův most

Litografie, 33x22 cm. Signováno tužkou vpravo dole V. Röhling. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

78135. Karlův most
Zbývá:18 dnů, 5 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:25:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 13.05.2022 8:47:11 10293
500 Kč 13.05.2022 8:39:27 1101