Vladislav Röhling - Karlův most

Lept, 22x22 cm. Signováno vpravo dole tužkou Röhling. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

84741. Karlův most
Dražba ukončena:02.10.2022 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 02.10.2022 18:36:01 44
500 Kč 24.09.2022 20:37:03 9420