Lept, 24x21 cm. Signováno tužkou vpravo dole V: Röhling a vlevo dole v tisku V. Röhling. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 43 cm
o autorovi: 1878-1949
Narodil se v Praze. Studoval v Praze UMPRUM a poté AVU u prof. Ženíška. Ve své tvorbě se zprvu věnoval malbě, později hlavně grafice. Náměty čerpal v Praze a dalších městech tehdejšího Československa.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč