Vladislav Röhling - Hradčany

Lept, 34x32 cm. Signováno tužkou i v tisku vpravo dole V. Röhling. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878-1949

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

83609. Hradčany
Dražba ukončena:11.09.2022 20:15:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč