Vladislav Röhling - Hradčany

Lept, 23x26 cm, signováno vlevo dole V. Röhling, rám, pasparta, zaskleno.

1878, Praha - 1949
Žák UMPRUM v Praze (1897-1900; prof. K. Liška). Dále se učil na AVU (prof. Fr. Ženíšek, J. Šimáně). Specializoval se na grafickou tvorbu. Vynikal hlavně v technice leptu. Zabývá se především motivy ze Staré Prahy. Vydal řady grafických cyklů.

Pozn.: Papír místy zaprášen. Rám mírně poškozen.

3745. Hradčany
Dražba ukončena:28.01.2016 19:25:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:600 Kč