Vladislav Pražák, Jiří Škopek, neznámý český malíř - Soubor 3 krajinomaleb

Oleje na kartonech, od 22x56 cm do 45x68 cm. Signovány. Rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeny.

Vladislav Pražák, Jiří Škopek, neznámý český malíř
302883. Soubor 3 krajinomaleb
Dražba ukončena:27.12.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.12.2019 10:23:53 2559
500 Kč 22.12.2019 22:17:18 5215