Vladislav Hřímalý - Žena u domu

Olej na plátně, 44x41 cm. Signováno vlevo dole V. Hřímalý 28. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1936
Rodák z Rožmitálu pod Třemšínem. Absolvoval Umělecko průmyslovou školu v Praze u prof. K.Maška a Akademii výtvarných umění v Praze u prof. Švabinského. Inspiraci čerpal v rodném kraji, ve své tvorbě se věnoval také grafice a ilustracím.

80204. Žena u domu
Dražba ukončena:26.06.2022 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 19.06.2022 20:55:28 10108