7x kresba křídami na čtvrtce, 35x26 cm a 5x lept, 14x10 cm. Kresby nalepeny na čtvrtkách. Signovány V. Hřímalý. Volné listy.
Pozn.: Poškozeno.
o autorovi: 1895 - 1936
Rodák z Rožmitálu pod Třemšínem. Absolvoval Umělecko průmyslovou školu v Praze u prof. K.Maška a Akademii výtvarných umění v Praze u prof. Švabinského. Inspiraci čerpal v rodném kraji, ve své tvorbě se věnoval také grafice a ilustracím.