Olej na sololitu, 58x82 cm, signováno vlevo dole Vl. Vondráček, rám, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1922 - 1992
Studoval na soukromé škole malíře Šilhavého a u prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii. Věnoval se malbě krajin, portrétů, městských scenérií, zátiší a volné plastice. Byl znám také jako řezbář.