Vladimír Vašíček - Vzpomínky II

Kombinovaná technika, 45x33 cm. Signováno vpravo dole Vašíček 87. Volný list.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

25336. Vzpomínky II
Dražba ukončena:29.11.2018 21:08:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč