Vladimír Vašíček - Veselá abstrakce

Kombinovaná technika, 45x21 cm. Signováno vpravo dole Vašíček 76. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

84937. Veselá abstrakce
Dražba ukončena:26.10.2022 20:24:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč