Vladimír Vašíček

69689. Úvaha

popis: Kombinovaná technika, 49x74 cm. Signováno vpravo dole Vašíček 83. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:48:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč