Vladimír Vašíček - Toto samo je celé

Olej na plátně, 61x55 cm. Signováno vlevo dole Vašíček 98. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

58521. Toto samo je celé
Dražba ukončena:28.04.2021 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:32 000 Kč