Vladimír Vašíček - Soubor 3 prací

2x kombinovaná technika, 1x dřevoryt, rozměry od 22x18 cm do 41x27 cm, všechny signovány Vašíček, 2x volné listy, 1x paspartováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. Současný majitel získal díla přímo od autora.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

13698. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:26.10.2017 18:38:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč