Vladimír Vašíček - Radost III

Kvaš, 60x42 cm. Signováno vpravo dole Vašíček 69. Nerámováno.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

41218. Radost III
Dražba ukončena:27.02.2020 22:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč