Vladimír Vašíček - Ptáček

Kombinovaná technika, 20x13 cm. Signováno vlevo dole Vašíček 86. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

307058. Ptáček
Dražba ukončena:23.12.2020 20:28:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč