Vladimír Vašíček - Průměty

Kvaš, 42x42 cm. Signováno vlevo dole Vašíček 87. Paspartováno.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

41060. Průměty
Dražba ukončena:27.02.2020 20:28:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč