Vladimír Vašíček - Pestrá kytice

Olej na plátně, 46x40 cm, signováno vpravo dole Vašíček 77, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

17199. Pestrá kytice
Dražba ukončena:28.03.2018 19:55:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč