Vladimír Vašíček - Modrá ozvěna

Kombinovaná technika, 60x42 cm, signováno vlevo dole Vašíček 71, volný list.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

15479. Modrá ozvěna
Dražba ukončena:24.01.2018 20:49:42
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč