Vladimír Vašíček - Kompozice

Kombinovaná technika, 56x25 cm. Signováno vpravo dole Vašíček 85. Rám, sklo.

Stav: List mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

63601. Kompozice
Dražba ukončena:25.08.2021 23:00:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč