Vladimír Vašíček - Kompozice

Kombinovaná technika, 39x29 cm, signováno vpravo dole Vašíček 97, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919-2003
Malíř, grafik. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích. V počáteční figurální žánrové a krajinářské tvorbě byl ovlivněn expresí, fauvismem, kubismem, od 60. let přešel k abstrakci (zvláště geometrické). V 70. letech byl činný i jako restaurátor církevních památek.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

10008. Kompozice
Dražba ukončena:26.04.2017 21:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč