Vladimír Vašíček - Jaro 1970

Kombinovaná technika, 63x45 cm. Signováno vpravo dole Vašíček 70. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

27278. Jaro 1970
Dražba ukončena:31.01.2019 18:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč