Vladimír Vašíček - Dvě dívky

Kombinovaná technika, 60x42 cm. Signováno vpravo dole Vašíček 65. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od rodiny autora.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

94618. Dvě dívky
Dražba ukončena:31.05.2023 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč