Vladimír Vašíček - Dívka

Kombinovaná technika, 59x42 cm, signováno vpravo dole Vašíček 68, volný list.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

15708. Dívka
Dražba ukončena:25.01.2018 19:58:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč